Jesteśmy liderem w branży szkoleniowej, dostarczamy usługi najwyższej jakości.

Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych wydany przez Wojewódzki Urząd Pracy.

Z tradycjami

FIRMA USŁUGOWO-OŚWIATOWA "MAR-JAN" Katowice, posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, magazynowania i obrotu materiałami niebezpiecznymi, napełniania i opróżniania zbiorników transportowych - cystern, obsługi stacji paliw - LPG, wózków jezdniowych - zapewniając i dając gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług.

Zajęcia prowadzone są przez wybitnych specjalistów z poszczególnych zagadnień, posiadających duże doświadczenie zawodowe i praktykę oraz przygotowanie pedagogiczne.

Umożliwiamy zdobycie niezbędnej wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych do stosowania wymagań zawartych w prawodawstwie krajowym i międzynarodowym.

Profesjonalnie

Uczestnicy naszych kursów w trakcie zajęć korzystają z podręczników i materiałów szkoleniowych, które umożliwiają im na sprawne poruszanie się w bardzo złożonej dla nich strukturze regulacji prawnych, jak również ich bieżącą aktualizację oraz niezbędną wiedzę na procedury kontrolne prowadzone poprzez Policję, ITD., PIP, TDT, i inne instytucje kontrolne.

O przydatności i jakości naszych szkoleń świadczą bardzo wysokie oceny wystawiane przez wiele firm, które od lat są naszymi klientami i polecają naszą firmę innym kontrahentom.

MAR-JAN

Wszystkim zainteresowanym powyższym zagadnieniem - szkoleniem, osobom odpowiedzialnym za transport, spedycję, magazynowanie i obrót zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Z poważaniem,

Jan Borkowski